JOGA na Cichej4

jogac4
JOGA na Cichej 4
w czwartki o 18:30
zajęcia są darmowe, wolne datki na ogrzanie i oświetlenie sali,a także na rozwój ACS Cicha4.

Zabierzcie ciepłe bluzy i skarpetki, Najlepiej także matę do ćwiczeń i koc.

Dobrze jest nie jeść 2-3 godziny przed zajęciami.

O wszelkich kontuzjach i problemach zdrowotnych proszę informować przed rozpoczęciem zajęć.

Na czas zajęć wyłączamy telefony komórkowe. Praktyka jogi jest czasem tylko dla nas, pozwalamy więc sobie i innym na bycie „tu i teraz.”

Uwaga! Zaczynamy punktualnie. Szanujmy wzajemnie swój czas i energię. Przybywajcie (tłumnie) co najmniej kilka minut przed zajęciami.

Dwa słowa o mnie – prowadzącej :)

Z jogą po raz pierwszy zetknęłam się w 2007 roku . Moim pierwszym nauczycielem był Mariusz Kowalczyk dzięki któremu praca z ciałem,oddechem i uważnością szybko stała się moją pasją a także ważnym elementem codziennego życia. W 2012 roku równolegle z rozpoczęciem studiów na kierunku Fizjoterapia rozpoczęłam kurs Instruktora Hatha Jogi organizowany wg autorskiego programu opracowanego przez prof. AWF dr hab. Janusza Szopę,a po jego ukończeniu uzyskałam uprawnienia do samodzielnego prowadzenia zajęć z hatha jogi, zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi w klubach, ośrodkach rekreacyjnych, szkołach itp.
Regularnie biorę udział w zajęciach i warsztatach poszerzając zakres swojej wiedzy którą staram się łączyć w spójną całość i podczas zajęć przekazywać uczniom w najlepszy możliwy sposób.

Jestem otwarta na wszelkie propozycje i sugestie. Jeśli macie pomysły na to jak udoskonalić zajęcia, chcielibyście włączyć się w organizowanie zajęć i warsztatów,macie wątpliwości albo po prostu coś wam się nie podoba – piszcie.

Zapraszam
Karolina

aktualne informacje na FB