Rowerowe DIY

Nasza inicjatywa jest o tyle interesująca i inna niż wszystkie dotychczasowo istniejące w Lublinie, że paradoksalnie nikt tu nie naprawi Ci roweru… Sam(a) nauczysz się jak to zrobić! Chcemy udostępniać wszystkim chętnym przestrzeń warsztatową oraz narzędzia, jako platformę wzajemnej nauki i wymiany doświadczeń… Działamy na zasadzie D.I.T. („zróbmy to Razem”), nikt nie oczekuje wynagrodzenia za poświęcony czas, pracę, części, narzędzia itd… W imię budowania więzi międzyludzkich oraz samo (lub współ…) rozwoju (przy okazji może Twój rower będzie jeździł…) Będziemy się uczyć nawzajem od siebie, nie trafiają do nas argumenty typu „nie umiem, bo nigdy tego nie robiłam”. W Rowerowni będziesz mieć okazję spróbować i się nauczyć, pod czujnym i pomocnym okiem koleżanek i kolegów. Kogoś związanego z warsztatem znajdzie się na Cichej4 każdego dnia.

Wspólnie ustaliliśmy też godziny dyżurów rowerowych, w których warsztat będzie zawsze otwarty:

Poniedziałek – 15ta-18ta
Środa – od 10tej do 13tej
Czwartek: od 14tej do 17tej

W ramach Rowerowni organizujemy też wycieczki i wyprawy rowerowe, happeningi, akcje transportowe, zaopatrzeniowe i pomocnicze.

Jeśli masz pomysł- powiedz o tym, postaramy się pomóc. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, macie pytania – 696067461/nodalejkw@gmail.com Jeśli masz ochotę pomóc nam i sobie, zapraszamy

}